VĖRINIAI

 • DDesign Zone vėriniai yra universalūs ir stilingi aksesuarai elegantiškoms moterims

  Vėriniai yra puikus būdas papuošti savo kaklą, ranką ar koją ir sukurti stilingą išvaizdą. Jie yra įvairių dydžių, formų ir spalvų, todėl kiekviena moteris gali rasti tinkamą vėrinį savo stiliui

 • Rūšys

  Vėriniai ant kaklo: tai puikus būdas išreikšti savo individualumą ir sukurti unikalų stilių. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, formų ir spalvų ir marginimų, todėl kiekviena gali rasti sau tinkamą variantą.

  Vėriniai ant kojos: nuostabus aksesuaras ir puikus būdas papuošti koją ir suteikti bendrai išvaizdai papildomo žavesio. Mūsų kojos papuošalai pagaminti iš įvairių medžiagų ir spalvų, todėl kiekviena moteris ar mergina gali rasti sau tinkamą vėrinį pagal asmeninė stilių.

   

  Kaip vėrinius derinti prie aprangos?

  Kaklo vėriniai: prieš rinkdamiesi vėrinį, apsvarstykite savo aprangos stilių, kaip rengiatės dažniausiai ar prie kokio rūbo norite derinti aksesuarą. Jei dažniausiai dėvite klasikinio stiliaus drabužius, rinkitės paprastus, klasikinio dizaino vėrinius, neutralių, neryškių spalvų. Jei mėgstate ryškesnį stilių, būtinai rinkitės ryškias spalvas ar neįprastus dizainus, tai pagyvins jūsų išvaizdą.

  Kojos vėriniai: mūsų kojų papuošalai yra labai universalūs, galite pritaikyti tiek prie klasikinių batelių, tiek prie kedų, dėl to turėkite ne vieną pasirinkimą ir nešiokite šį aksesuarą pagal savo nuotaiką, ddzone.lt pasirinkimas yra didelis, taigi išsirinksite tinkamų kojos papuošalų.