LANKELIAI PLAUKAMS

 • Estetiški rankų darbo lankeliai plaukams elegantiškoms merginoms 


  Mes kuriame išskirtinius, įvairių medžiagų, spalvų ir dydžių, lankelius plaukams. Mūsų asortimente galite rasti ne tik visą spalvų paletę, bet ir įvairaus rašto gaminius, dėl to, be abejonės, išsirinksite sau tinkantį ir patinkantį aksesuarą plaukams, nesvarbu ar ruošiatės eiti į verslo susitikimą, ar puošiatės vakarėliui.
  DDesign Zone papuošalai plaukams yra unikalūs ir pritaikyti būtent jums, juos galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje internetu, gera kaina garantuota. 
  Kaina 1599 
  1699  Sutaupykite
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  Kaina 1149 
  1349  Sutaupykite
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  Kaina 799 
  10  Sutaupykite 201 
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  PINTAS LANKELIS RUDAS
  Kaina 1699 
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  Kaina 1549 
  1699  Sutaupykite 150 
  Kaina 1149 
  1699  Sutaupykite 550 
 • Kokie lankeliai plaukams yra tinkami jums?

   

  Kiekviena mergina ar moteris nori būti išskirtinė ir atrodyti nuostabiai kiekvieną dieną, tiek kasdienėje aplinkoje, tiek puošiantis įvairioms progoms. Būtina žinoti, kad ne visi rinkoje parduodami lankeliai yra tinkami jums, daugeliu atveju šie aksesuarai spaudžia galvą ar peša plaukus, taip pat medžiaginiai gaminiai ir jų kokybė yra skirtinga. Mūsų kolekcijoje pateikiami tik itin aukštos kokybės galvos lankeliai, juos galėsite nešioti visą dieną be jokių galvos nuspaudimų ir skausmo, viskas pagaminta iš medžiagų, kurios negadins jūsų plaukų, todėl galėsite džiaugtis išskirtiniu įvaizdžiu ir komfortu.

   

  Tipai

   

  Dažnai daugelyje parduotuvių galite rasti vienokio ar kitokio tipo plaukų lankelius, dažniausiai jie būna pagaminti nekokybiškai arba iš netinkamų medžiagų. Iš pirmo žvilgsnio jie gali pasirodyti gražūs, tačiau panešiojus lankelį ant galvos galite jaustis nepatogiai.
  Nesirinkite plaukų lankelių, kurių pagrindas pagamintas iš kietos plastmasės, o ypač iš metalo. Lankelis iš kietos medžiagos pagrindo yra ne tik neuniversalus, nes negalėsite pakeisti jo dydžio pagal jūsų galvos formą, bet ir gali pakenkti jūsų normaliai būsenai ar sveikatai. Jūsų galva natūraliai visada turi būti laisva ir niekuo nespaudžiama. Taigi kieti ir nelankstūs plaukų lankeliai gali spausti galvą taip sukeldami diskomfortą ar net skausmą.
  Būtina atkreipti dėmesį ir į lankelio medžiagos kokybę, bei rūšį. Venkite rinktis šiurkščius ir nemalonius audinius, nes šis plaukų aksesuaras turi užsidėti ir nusiimti nuo galvos švelniai ir patogiai, nepešdamas ir nežalodamas plaukų.

   

  Ką daryti, kad galvos lankeliai visada atrodytų lyg nauji?

   

  Dažna plaukų lankelių savininkių problema, tai šių aksesuarų spalvos praradimas, išblukimas ar pakitimas. Norint to išvengti patariama vengti lankelių laikymo tose vietose, kuriose yra tiesioginių saulės spindulių, šis patarimas išgelbės nuo spalvos išblukimo. Patartina šiuos galvos aksesuarus laikyti dėžutėje ar specialiame maišelyje, arba vietoje kurioje per ilgą laiką apsaugosite nuo didesnio dulkių kiekio. Susidarius dulkių sluoksniui ant jūsų lankelių ir vėliau jį nešiojant per stipresnį lietų, nuo vandens lašų gali susidaryti dėmės, ypač ant audinių, kurie yra šviesūs. Jokiu būdu neskalbkite aksesuaro, nes lankeliai plaukams yra gaminami naudojant specialius klijus, kurie dėl didelio kiekio vandens ir trinties gali prarasti savo savybes ir priklijuotos dalys gali atsiklijuoti. Atsiradus nežymiai dėmei pirmiausia bandykite valyti su šlapiomis servetėlėmis. Jeigu tai tepalo ar riebalų dėmė, kuri neišsivalo - patartina nešti į drabužių valyklą, kurioje su specialiomis priemonėmis dėmę pašalins nepažeidžiant aksesuaro, net jei išpurvintas yra baltas audinys.

   

  Kaip derinti plaukų lankelius su apranga?

   

  Universalumas yra pagrindinis privalumas kiekvieno plaukų lankelio modelio. Jeigu planuojate vykti į pasimatymą ir norite atrodyti žaviai jums puikiai tiks pastelinių spalvų pinti arba sukti lankeliai, jeigu norite būti labiau matoma rinkitės ryškesnes spalvas arba raštus su gėlėmis. Verslo ar kitokiam formaliam susitikimui prie jūsų kostiumėlio derės elegantiškieji pūsti lankeliai. Tiek kasdieniam nešiojimui, tiek prie sportinės aprangos nuostabiai atrodysite su rauktais lankeliais. Prie jūsų mylimo megztinio leis jaukiai jaustis megzti lankeliai.

   

  Kodėl lankelius verta rinktis iš ddzone.lt parduotuvės?

   

  Įvairių rūšių ir atspalvių plaukų lankeliai - mėgstamiausi merginų plaukų aksesuarai. Platus plaukų aksesuarų asortimentas, rinkitės iš daugiau nei 60 skirtingų variantų. Mūsų kuriami papuošalai jums suteiks papildomo žavesio ir elegantiškumo. Galvos lankelis derės prie bet kokio jūsų mylimo rūbo, įneš į jūsų kasdienį įvaizdį spalvų ir jį pagyvins. Be to, aksesuaras puikiai pasitarnaus derinant su šventine apranga. Kruopščiai gaminami aksesuarai nespaus jūsų galvos, nes lankeliai yra universalūs ir dydis gali būti koreguojamas juos lankstant. Taip pat švelni lankelio medžiaga nežalos jūsų plaukų. DDesign Zone plaukų lankelis – aksesuaras su kuriuo būsite pastebėta!